III fundatorzy

1.JPG– Agata Strzyżewska –

Z zawodu i zamiłowania uczę. Uczyłam do tej pory języka angielskiego, fizyki, chemii, matematyki, tańca, szycia, zdrowego gotowania, gry na gitarze, pantomimy i uczenia innych. Jestem samoukiem o duszy odkrywcy. Uwielbiam robić nowe rzeczy, poznawać nowych ludzi, mieszkać w nowych miejscach. Lubię modyfikować, zmieniać, poprawiać, ulepszać, powiększać i upiększać. Bardzo lubię pracę z ludźmi. Od zawsze starałam się ich gromadzić, skupiać i angażować wokół wspólnych pasji. Nie ma dla mnie większej radości niż pomaganie innym w odkrywaniu ich powołania.

W roku 2016 rozpoczęłam misję internetową. Nie sądziłam wtedy jak bardzo się rozwinie. Moja misja składa się z szeregu inicjatyw:
Kanał na YouTube posiada 13.000 subskrybentów. Znajduje się na nim 200 filmów, które obejrzało ponad milion odbiorców
Przebudzenie 5 Rano – pięciodniowy program o 5.00, który uczy jak spędzać czas z Bogiem. Odbywa się dwa razy do roku.
Szkoła Słuchania Boga – odbywa się dwa razy do roku przez pięć dni, także w każdą środę przez cały rok.
Szkoła Pasji i Wizji (płatna) – czteromiesięczny kurs wyposażony w profesjonalne materiały i kadrę nauczycielską.
Liczba uczestników we wszystkich szkołach do końca 2019 wyniosła 18.000 osób.


2.JPG– Maciek Strzyżewski

Po studiach, wraz z żoną i dwoma zaprzyjaźnionymi małżeństwami, opuściliśmy okolice Warszawy i wyjechaliśmy do Kołobrzegu, gdzie wspólnie założyliśmy szkołę językową o nazwie: Instytut Języków Obcych „School by the Sea”. Szkoła okazała się wielkim sukcesem. Po niedługim czasie mieliśmy blisko 500 uczniów i 28 nauczycieli z Polski, USA, Anglii i Australii.

W SbS byłem zastępcą dyrektora, a także wykładowcą języka angielskiego. Uczyłem oficerów kołobrzeskich jednostek wojskowych, którzy przygotowywali się do wejścia do NATO. Prezydenta miasta uczyłem w jego gabinecie.

Były to bardzo ciekawe i dobrze płatne zajęcie, ale we wnętrzu miałem głód działań innego typu. Chciałem pracować z ludźmi i dla ludzi, z potrzeby serca, dla satysfakcji, bezinteresownie. Dlatego 14 czerwca 2013 powołaliśmy z żoną Fundację Wszystko Jest Możliwe, której największym projektem był Kościół Uliczny w Gdański, powstały w 2014 roku, oraz misja humanitarna w Pakistanie, która zrodziła się podczas naszego wyjazdu do tego kraju w roku 2018.

Największy wpływ na moje życie zawodowe i duchowe wywarł Jezus Chrystus oraz impreza o nazwie Slot Art Festival.

IMG_20171226_145632.jpg

1 komentarz (+add yours?)

  1. Aleksandra
    Paźdź 31, 2021 @ 21:02:22

    Chcialabym przekazać saszetki na licytację lub w formie darowizny ( nie wiem jak to prawnie wygląda). Czy to byłaby dla Was pomoc. Nowe piękne i wyprodukowane w Polsce. ( saszetki) czy lepiej przekazac środki ? Pozdrawiam

    Odpowiedz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s