III fundatorzy

1.JPG– Agata Strzyżewska –

Z zawodu i zamiłowania uczę. Uczyłam angielskiego, fizyki, chemii, matematyki, tańca, szycia, modlitwy, zdrowego gotowania, gry na gitarze, pantomimy i uczenia innych. Jestem samoukiem o duszy odkrywcy. Uwielbiam robić nowe rzeczy, poznawać nowych ludzi, mieszkać w nowych miejscach. Lubię modyfikować, zmieniać, poprawiać, ulepszać, powiększać i upiększać.

Bardzo lubię ludzi. Od zawsze starałam się ludzi gromadzić, skupiać i angażować wokół wspólnych pasji. Nie ma dla mnie większej radości niż pomaganie innym w odkrywaniu ich powołania.


2.JPG– Maciek Strzyżewski

Po studiach, wraz z żoną i dwoma zaprzyjaźnionymi małżeństwami, opuściliśmy okolice Warszawy i wyjechaliśmy do Kołobrzegu, gdzie wspólnie założyliśmy szkołę językową o nazwie: Instytut Języków Obcych „School by the Sea”. Szkoła okazała się wielkim sukcesem. Po niedługim czasie mieliśmy 500 uczniów i 28 nauczycieli z Polski, USA, Anglii i Australii.

W SbS byłem zastępcą dyrektora, a także wykładowcą języka angielskiego. Uczyłem oficerów kołobrzeskich jednostek wojskowych, którzy przygotowywali się do wejścia do NATO. Prezydenta miasta uczyłem w jego gabinecie, pomagając mu w poszukiwaniu partnerów zagranicznych.

Były to bardzo ciekawe i dobrze płatne zajęcie, ale we wnętrzu miałem głód działań innego typu. Chciałem pracować z ludźmi i dla ludzi, z potrzeby serca, dla satysfakcji, bezinteresownie. Dlatego 14 czerwca 2013 powołaliśmy z żoną Fundację Wszystko Jest Możliwe.

Największy wpływ na moje życie twórcze i zawodowe wywarł Jezus Chrystus oraz impreza o nazwie Slot Art Festival.

IMG_20171226_145632.jpg

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s